Na jaro 2022 plánujeme externí vrh českého strakatého psa 


Štěňata budou odchována v Praze 10 – Uhříněvsi. Pro rezervaci a příp. dotazy kontaktujte majitelku Faustýnky paní Kateřinu Krátkou tel.: 606 931 558, mail: katerina.bibi.kratka@gmail.com

Matka : Faustýnka Zlatíčko „ Fau „ ( nar. 16. 7. 2016 )

..je akční strakáč rodinného typu a pes do nepohody. Je ze sportovně – pracovní psí rodiny. Její matka Bertička Zlatíčko a babička Chudobka Anibob mají na svých kontech několik zkoušek z výkonu a mnoho trofejí ze sportovních klání.

Fau je elegantní, černožlutobílá, krátkosrstá fena menšího rámce a dokonalého pigmentu. Má příjemný temperament. Její hlava je ušlechtilá s typickým samičím výrazem. Má výbornou stavbu těla, prostorný hrudník, správně zaúhlené přední i zadní končetiny a správně – šavlovitě nesený ocas. Její pohyb je pěkný, plynulý. Faustýnka Zlatíčko je matkou krátkosrstých štěňat vyrovnaného vrhu „G“ .

Zdraví :

  • DKK 0/0
  • LP 1/1

Výstavy : Výborná 4

 

 

Majitelka o ní říká :

Faustýnka je temperamentní, živá, skákavá, běhavá, pružná, hbitá fenka, která zbožňuje jakoukoliv hru. Výborně zapadla do rodiny, protože miluje děti, dospělé, návštěvy – prostě ke všem je přátelská, kamarádská a pozitivní. S rodinou zvládne vše, sportování, lenošení, cestování – hlavní je, že se svou smečkou. Fau se nevrhá hned každému „do náruče“, potřebuje čas a podporu k seznámení, a pak se opět rozzáří její sluníčková povaha. Je učenlivá a bystrá – miluje cvičení nových triků a povelů. Voda není až tak její hobby, ale plavat umí. Je velmi mazlivá a jejím zvláštním znamením je : miluje masáž tlapek.

 

Velmi nám záleží na zdravém a pro české strakaté psy přínosném odchovu a tak otce budoucích strakáčat zatím svědomitě vybíráme ve spolupráci s chovatelským kolegiem.