7. dubna 2021 se nám narodil vrh „G“ českého strakatého psa ! 

 Zlatíčka Gordík a Gaia své rodiny už mají. do nových domovů by měla být připravena odcházet v polovině června. 

Naši  "Géčkaři" jsou černožlutobílí a jestli z některého bude dlouhosrstek ... tak na to si budeme muset ještě počkat .
Štěňata budou odchována u majitelky Faustýnky Zlatíčko paní Kateřiny Krátké sídlem v Praze 10 – Uhříněvsi. Kontakty :  tel.: 606 931 558, mail: katerina.bibi.kratka@gmail.com 
 strakáčata jsou už rezervována. Příp. zájemci se prosím Obracejte na naši poradkyni chovu paní Zdenku Vaňourkovou tel.: 724 059 894, zdenka@weber.cz nebo vanourkova@seznam.cz, která Vám doporučí jiného chovatele. Děkujeme !

 

Matka : Faustýnka Zlatíčko „Fau“ ( nar. 16. 7. 2016 )

je akční strakáč rodinného typu a pes do nepohody. Je ze sportovně – pracovní psí rodiny. Její matka Bertička Zlatíčko a babička Chudobka Anibob mají na svých kontech několik zkoušek z výkonu a mnoho trofejí ze sportovních klání.

Fau je elegantní, černožlutobílá, krátkosrstá fena menšího rámce a dokonalého pigmentu. Má příjemný temperament. Její hlava je ušlechtilá s typickým samičím výrazem. Má výbornou stavbu těla, prostorný hrudník, správně zaúhlené přední i zadní končetiny a správně – šavlovitě nesený ocas. Její pohyb je pěkný, plynulý.

Zdraví :

  • DKK 0/0
  • LP 1/1

Výstavy : Výborná 4

 

Majitelka o ní říká :

Faustýnka je temperamentní, živá, skákavá, běhavá, pružná, hbitá fenka, která zbožňuje jakoukoliv hru. Výborně zapadla do rodiny, protože miluje děti, dospělé, návštěvy – prostě ke všem je přátelská, kamarádská a pozitivní. S rodinou zvládne vše, sportování, lenošení, cestování – hlavní je, že se svou smečkou. Fau se nevrhá hned každému „do náruče“, potřebuje čas a podporu k seznámení, a pak se opět rozzáří její sluníčková povaha. Je učenlivá a bystrá – miluje cvičení nových triků a povelů. Voda není až tak její hobby, ale plavat umí. Je velmi mazlivá a jejím zvláštním znamením je : miluje masáž tlapek.

 

Otec : Ed z Luční ulice “ Eda “ ( nar. 17. 9. 2017 ) 

Zdraví :

  • DKK 0/0
  • LP 0/0

Výstavy : Výborný 2 Rez. CAC

 

Majitel o něm říká :

Ed se prostě povedl! A to myslíme doslova ve všem, automaticky se stal rozmazlovaným členem rodiny. Jedná se hravého, nekonfliktního, kontaktního společníka. Mezi jeho koníčky patří: hlídání sedačky, koukání z okna, monitoring správného stravování páníčků, dlouhé procházky po poli a miluje jízdu autem.