10. říjen – Auersperg je za námi, Áňa ve dvojkách !

Náš dogtrek “ Panstvím knížete Auersperga nejen se strakáčem 2016 „ konaný 8. října je veleúspěšně za námi 😀 ! ….podle zatím jen a jen kladných a pochvalných ohlasů našich závodníků 😉 Z celé republiky se za námi sjelo 102 lidiček se 110 psy různých plemen. Nechyběl ani útulkový závodník – Bobeš Podlíšťanský ( Bobešek obsadil s panem Škroupem 4. místo v kat. TOUR muži nad 35 let )  Počasí bylo typicky podzimní…..ráno závodníky probralo mrholení….po startech bylo sice pod mrakem, ale bez deště !…..no a na závěr se některým kategoriím předávaly ocenění za mírného deštíku. Klubového závodu českých strakatých psů se zúčastnilo 12 strakatin. A hádejte, můžete jen jednou….která ch. st. byla nejvíce obsazená 😉 ???…. no přece  ZLATÍČKO + naše přízeň 😀 !!! V nesoutěžní kategorii MINI závodil náš Eliáš s Anetou Andělovou a spolu obsadili 4. místo v čase 2:04 hod. V TOUR čsp měla naše rodina zastoupení v Abášově dceři a Anuščině vnučce a Údině pravnučce 😀 Husarce Dakam + Marie Šikýřová – 2. místo v čase 3:10 a v našich Anušce s Alešem a Milušce ( Ctimilka ) s Matúšem Grabcem, kteří se shodně umístili na 3.-4. místě časem 3:10 hod. MID ženy čsp ovládla Jana Brožková s Abášem Fiškulín – 1. místo a čas 5:53, pro 3. místo si došla za 8:27 hod. Danuška s Věrkou Vrňatovou. No a náš Olouch ( Ctiborek ) s Vaškem zaběhli MID muži čsp za 5:12 hod. a tím si vybojovali 2. místo ! MOC VÁM VŠEM GRATULUJEME  a děkujeme za reprezentaci rodné hroudy 😉 !!!  Na  „Aušperga“ se se svojí rodinou Prodělalů přišel podívat náš budoucí dogtrekař Felix, který roste, jako z vody a do krásy 🙂 . Jelikož jsme byli poslední, oficiální závod zařazený do mistrovského seriálu dog – maraton, bylo v neděli 9. října, za přítomnosti živé kapely, slavnostní oceňování těch nejlepších dogmaratonců za rok 2016. Fota budou postupně přidávána do GALERIE – Výlety.

Sportovní úspěchy neslavila Zlatíčka jen v dogtreku, ale i v pasení ! Naše Ančička ( Annag Áňa ) spolu s Renatou se zúčastnily v Dolních Kounicích trialu v IHT 2 TS. Rozhodčí Černá postavila mega obtížnou trať, kterou pouze a jako jediná ve dvojkách zvládla Aňule, trial i vyhrála a tím pádem složila zkoušku IHT 2 TS 😀 !!!!! Holky, ste borky a my máme óbr radost a posíláme MEGA GRATULKU 😉 !!!…..a jen tak dál 😉